Lidojumu studijas + dalība

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
FlightStudios
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 24. gada 2019. oktobris 15:35
Visbiežāk izmantotais simulators: FSX
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by FlightStudios »

Sveiki visiem,

Es esmu galvenais FlightStudios (ex OFX Interactive Simulation) izstrādātājs un es priecājos iepazīstināt visu sabiedrību ar mūsu dalības programmu (15,00 € 2 gadiem ar pilnu piekļuvi).

FS + ir vienīgais abonēšanas piedāvājums tirgū, tas ļauj paaugstināt jūsu simulatoru nākamajā līmenī, nav jāizdara izvēle, ar kuru jūs bez kompromisiem varat apmierināt visas savas aeronavigācijas vēlmes. Abonēšanas laikā jums būs pieejams neierobežots daudzums lidostu, pilsētu, vides ainavu, ielāpi, dažādi un ieskats FS + plašsaziņas līdzekļos. Mēs no jums iekasēsim maksu vienreiz (sākotnējā abonementa datumā), un jūs jebkurā laikā varēsit atteikties no abonēšanas.

Līdz ar Microsoft Flight Simulator ienākšanu ar jaunu ekosistēmu, FS + abonements būs visspēcīgākais jūsu lidostu uzlabošanas rīks.

Atklājiet tagad mūsu jauno ainavu: Dienvidamerikas sauszemes klase

Saite: Lidojumu studijas vietne

attēls

duvlop
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 08. gada 2019. decembrī plkst. 08:52

Nelasīta ziņa by duvlop »

FlightStudios wrote:Sveiki visiem,

Es esmu galvenais FlightStudios (ex OFX Interactive Simulation) izstrādātājs un es priecājos iepazīstināt visu sabiedrību ar mūsu dalības programmu (15,00 € 2 gadiem ar pilnu piekļuvi).

FS + ir vienīgais abonēšanas piedāvājums tirgū, tas ļauj paaugstināt jūsu simulatoru nākamajā līmenī, nav jāizdara izvēle, ar kuru jūs bez kompromisiem varat apmierināt visas savas aeronavigācijas vēlmes. Abonēšanas laikā jums būs pieejams neierobežots daudzums lidostu, pilsētu, vides ainavu, ielāpi, dažādi un ieskats FS + plašsaziņas līdzekļos. Mēs iekasēsim maksu no jums vienu reizi (jūsu datumā) meilleurs krediti konsoles sākotnējais abonements), un jūs jebkurā laikā varat atcelt abonementu.

Līdz ar Microsoft Flight Simulator ienākšanu ar jaunu ekosistēmu, FS + abonements būs visspēcīgākais jūsu lidostu uzlabošanas rīks.
Paldies par šo paziņojumu, manuprāt, jūsu sniegtā informācija ir ļoti interesanta un pareiza.

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”