Jaunas Boeing 737-MAX8 multi-livery lejupielāde

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
jacobmulder
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 06. gada 2016. decembrī plkst. 04:03

Nelasīta ziņa by jacobmulder »

Sveiki, es tikko pabeidzu lidojumu ar jauno 737 Max, kuru šodien lejupielādēju šodien 24-02-2020, un paketē ir dažas acīmredzamas kļūdas, un tas liek man apšaubīt, vai jūs Rikoooo pārbaudāt lejupielādi pirms izlaišanas.

Pirmkārt, ir acīmredzama motora kļūda, tie joprojām atrodas ar plakanu dzinēju apakšā.

Kad paneļa gaismas slēdzis ir ON stāvoklī, nakts laikā lidojot, paneļa gaismas nav ieslēgtas, un visi dažādi pilotu skati ir tumši.

Landing Gaismas un Taksometrs, kā arī Navigācijas, Strobe un Anti Collision gaismas dienas laikā ir ļoti grūti pamanāmas.

Visbeidzot, KLM un Transavia liveries ir vecajās aknās.

Neatkarīgi no tā, visas funkcijas, kas ir paredzētas funkcionēšanai, darbojas kā instrumenta ILS pieeja Amsterdamas lidostā ar stipru lietu un spēcīgu vēju, līdz izslēdzu AutoPilot minimālā augstumā.

Ar cieņu.

Bob M

Nijveld1
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 17. marts 2019, 13:38

Nelasīta ziņa by Nijveld1 »

pēc kāda laika es saņemu ziņojumu "lidmašīna ir pārspīlēta". Kāds var būt iemesls, šķiet, ka visi lidojuma parametri ir labi

HansM
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 30. gada 2014. augusts, 06:33

Nelasīta ziņa by HansM »

Cita problēma ir visu laiku dzirdama skaņojoša skaņa. Arī es domāju, ka būtu labi beidzot noņemt augšējos priekšējos stiklus, kas netiek izmantoti šajos vēlīnajos modeļos.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hi Bob,

Lielākā daļa jautājumu, ko esat teicis, nav "jautājumi", bet nāk no fakta, ka jūs neveicāt turpmākus pētījumus.

Vispirms jaunā 737-Max8 dzinēji nav pilnīgi noapaļoti, bet apakšā ir mazliet līdzeni, JĀ mazāk nekā 737-800, taču tas joprojām ir redzams, un Hiroshi Igami 3D modelis ir lieliski veidots un 100% AKCIONĀTS.

attēls

Gaismai: visas lampas tiek vadītas no utilītas paneļa, kā parādīts lejupielādes lapā.

"Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi KLM un Transavia liveries atrodas vecajās Liveries". Ja man būtu jaunākie pārkrāsojumi, es tos pievienotu, bet es to nedaru

HansM: Par grabējošo skaņu to var izlabot, un es to salabošu ASAP.

Liels paldies
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

HansM,

Esmu samazinājis Gyro skaņu, tagad varat lejupielādēt jaunāko versiju.

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/939

Paldies un laimīgu lidojumu
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

Captain747

Nelasīta ziņa by Captain747 »

Man ļoti patika lidot ar 737-max8. Es izvēlējos Lielbritānijas elpceļu lidojumu un lidoja, uzkāpjot līdz 36,000 XNUMX pēdām, pēc tam ieslēdzot motorus brīvgaitā un man izdevās nolaisties atpakaļ uz asfalta. tas atbildēja skaisti un pozitīvi. Es nedaudz koriģēšu kabīnes apgaismojumu un novērsīšu elektrības pastāvīgas ieslēgšanās problēmu. Kopumā, ļoti labi padarīti puiši, es jūs apsveicu un pateicos par jūsu brīnišķīgo projektu.

Captain747

jacobmulder
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 06. gada 2016. decembrī plkst. 04:03

Nelasīta ziņa by jacobmulder »

Sveiks, Ēriks

Man ir sakārtotas Gaismas, lai atrastu utilītas paneli, kurš šobrīd lido naktī, un es vēlētos jūs informēt, ka skrejceļa TurnOff gaismas slēdži kontrolē paneļa gaismas, izslēdzot tos no virtuālā kabīnes skata, ir liels uzlabojums standartā FSX 737 lidmašīnas.
Paldies.

Ar cieņu, Bobs

Lietotāja iemiesojums
JackyB
Rakstu skaits: 101
Pievienojies: 15. gada 2015. jūlijs, plkst. 09:17
Visbiežāk izmantotais simulators: FSX
noma: EBBR - Bruxelles - Belgique

Nelasīta ziņa by JackyB »

Hi
Ir viena svarīga lieta, kas joprojām nav izlabota, patiešām altimetrs norāda MB, kad tam vajadzētu norādīt IN! Pārvietojot peli virs pielāgošanas pogas Baro Std tabulā, tagad tā norāda IN, bet tos neizlabo. Gaismas diodēs tas vienmēr norāda vērtības MB! Es joprojām domāju, ka tā ir lidojuma problēma, kas ir pelnījusi programmētāju uzmanību. Paldies par jūsu uzmanību.
Tajā funkcionē dažādie priekšējie lukturi vai starmeši, un lukturi add-on.
Paldies Rikoooo, Best Regards
@ + JackyB
JackyB : Smilcaptain:
Boeing 737 800 - Maxi
Brussels Airlines - EBBR
Konfigurācija: Asus G752vs Intel (R) Core i7-6820HK CPU @ 2.70 Ghz Système d'exploitation 64 biti, procesors x64. 2x SSD - Windows10 16Go RAM,
NVIDEA GTX1070 - SAITEK X52 Pro

Captain747

Nelasīta ziņa by Captain747 »

Sveiks, Džekij, tā ir XML problēma, un es to varu sakārtot.

Lietotāja iemiesojums
JackyB
Rakstu skaits: 101
Pievienojies: 15. gada 2015. jūlijs, plkst. 09:17
Visbiežāk izmantotais simulators: FSX
noma: EBBR - Bruxelles - Belgique

Nelasīta ziņa by JackyB »

ok, paldies par jūsu informāciju un pdf!
Ar laba vēlējumiem
JackyB
JackyB : Smilcaptain:
Boeing 737 800 - Maxi
Brussels Airlines - EBBR
Konfigurācija: Asus G752vs Intel (R) Core i7-6820HK CPU @ 2.70 Ghz Système d'exploitation 64 biti, procesors x64. 2x SSD - Windows10 16Go RAM,
NVIDEA GTX1070 - SAITEK X52 Pro

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”