Concorde Historical Pack nav lidojošs satricinājumu un citas lidojuma dinamikas dēļ

Lockheed Martin piedāvā mums Prepar3D v4 un v5 tagad ir nomainīti 64 bitu sistēmām un saderīgi ar VR. Prepar3D iesaistot lietotājus iesaistošās apmācībās, izmantojot reālistisku vidi. Ideāli piemērots komerciālām, akadēmiskām, profesionālām vai militārām mācībām.
S1vannah
Rakstu skaits: 7
Pievienojies: 07. gada 2015. septembris, 21:57

Concorde Historical Pack nav lidojošs satricinājumu un citas lidojuma dinamikas dēļ

Nelasīta ziņa by S1vannah »

Sveiki visiem! Smagā kratīšanas un vadības problēma pacelšanās laikā joprojām ir spēkā jaunajā Concorde. Šī lidmašīna šobrīd nav lietojama, neskatoties uz 7/20. Mdl atjauninājumu. Tas ir lieliski izskatīts darbs! Lūdzu, izstrādātājiem vēlreiz apskatīt. Nevaru gaidīt, kamēr to lidos! Priekā!

PAUL1984
Rakstu skaits: 28
Pievienojies: 22. gada 2015. maijs, 18:52

Nelasīta ziņa by PAUL1984 »

Es atklāju to pašu problēmu, arī dzinēji tiek izslēgti bez iemesla, un kruīzā, un COG nedarbojas 11 un vairāk grādu deguna augšup. Slikta programmatūras daļa no Rikoooo puses.
Es esmu atgriezies pie pārstrādātās Concorde versijas, līdz visas problēmas tiek sakārtotas šādi.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 519
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki, paldies par jūsu atsauksmēm
Problēma šeit ir tā, ka man ir citi lietotāji, kuri saka, ka viss darbojas labi, tāpēc man vajag vairāk cilvēku, lai šeit ierastos un paskaidrotu man, vai viņiem ir problēmas. Man personīgi pacelšanās laikā nav nopietnu kratīšanas un kontroles problēmu, neviens dzinējs nav izslēgts. Es mēģinu reproducēt jūsu problēmas bez panākumiem. Tāpēc es domāju, ka jūsu problēmas var nākt no trešās puses add-on bet es nevaru būt pārliecināts. Arī kamera EZdok add-on var izraisīt spēcīgu kratīšanu.
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

PAUL1984

ES skrienu FSX paātrinājums ar VISĀM lidmašīnām pievieno papildinājumus no rikoooo, jo tie parasti ir visuzticamākie.
Es noņemu VISUS citus addons (kas man prasīja vairāk nekā 5 stundas) un instalēja tieši šo addon un tai bija tieši tāda pati problēma, atspēkojot jūsu trešās puses teoriju addon.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Sazinieties ar:

Sveiki,
Es būtu ļoti pateicīgs, ja jūs varētu man atsūtīt video ar šīm kratīšanām, tas man palīdzētu atkļūdot jūsu problēmu. Bet pirms tam jūs varētu mēģināt pacelties, kad kursorsviru neatvienojat, tā vietā izmantojiet tastatūru. Pārliecinieties arī par jaunāko atjauninājumu, ko šorīt esmu augšupielādējis. Liels paldies

Palīdziet man to padarīt par lielisku programmatūras vienību

Erik - Admin

PAUL1984

Es nelietoju kursorsviru, lai lidotu lidmašīnā FSX, motora izslēgšana, šķiet, ir sakārtota, bet smaguma centrs NEDRĪKST strādāt, kruīzā tas paliek apmēram 24.7%, ja kruīzā vajadzētu būt no 54 līdz 55%, ja COG ir lidojuma inženieru panelī bruņots, tas ir pagrieziena laikā tiek noturēti pēcdedzes degļi pie 2. mach un tiek samazināts ātrums, pateicoties deguna augstajai augstuma pozīcijai pie mach 2.04 @ 60,000 XNUMX pēdas. Tas IR pēc šī rīta augšupielādētā atjauninājuma lejupielādes. Es nevaru saprast, kas ir nepareizi, ja vien tas nav kaut kas, par ko es nezinu attiecībā uz COG konfigurāciju. Es esmu nokļuvis tik tālu, ka esmu lejupielādējis British Airways pilotu operāciju rokasgrāmatas eksemplāru un sekoju tam līdz vēstulei saskaņā ar Concorde SOP, mans nākamais solis pēc padoma būs sazināties ar kapteini Bannister, galveno Concorde pilotu, lai pārliecinātos, ka tas NAV kaut kas nepareizs, ko es daru.
pielikumi
CONCORDEHISTORICPACK.jpg
CONCORDEHISTORICPACK.jpg (97.36 KiB) Skatīts 1989 reizes

S1vannah

Sveiks, Ēriks. Thx par jūsu centieniem šeit. Tas ir lielisks Rikooo papildinājums. Lūk, mana pieredze ...

ES skrienu P3Dv3 un v5. (32 un 64 bitu variācijas). Abas Concordes ir uzstādītas. V3, šķiet, darbojas labi, nekratot, bet pacelšanās ir ārkārtīgi gara un lēna. In v5 man arī ļoti gari skrejceļa noskrējieni, man ir atkārtota darbība, atkal ļoti lēni pacēlumi, bet tas darbojas. Pēc apmēram 250 mezgliem tas sāk kraustīties uz augšu un uz leju. Turpinot paātrināties un iegūstot augstumu, krata ievērojami pasliktinās. man nav motora izslēgtu jautājumu. Kad es piebremzēju un nokāpju, kratīšana mazinās un atkal ap 250 mezgliem tā apstājas. Iespējams, tas ir viens no labākajiem piedāvājumiem Rikooo, tāpēc es ceru, ka jūs atradīsit ārstniecības līdzekli. Liels paldies par jūsu interesi. Es mēģināšu un nosūtīšu video ....

Viss labākais

Gregs

S1vannah

Mēģināja augšupielādēt 2 Windows multivides .mov videoklipus. Rikooo portāls neuzņems nevienu formātu, izņemot JPG, JPEG, GIF, PNG, TXT, RTF, PDF, ZIP, TAR.GZ, TGZ, TAR.BZ2 ... thx.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Sazinieties ar:

Sveika, S1vannah, liels paldies par jūsu laiku un centieniem!

Lūdzu, augšupielādējiet savu video šeit https://vimeo.com/upload (IZVĒLĒJIES “BEZ PALDIES” par bezmaksas kontu), tad atsūtiet man šeit esošo saiti. Vai arī atsūtiet man savu video tieši no manas Rikoooo lapas (ziņojiet man) https://www.facebook.com/RikooooSimu/.

Es centīšos labot lielāko daļu problēmu

PAUL1984: Paldies par ekrānuzņēmumu, tas arī palīdz vizualizēt problēmu ar COG, es to sīkāk izpētīšu.

Erik - Admin

superskullmaster
Rakstu skaits: 19
Pievienojies: 30. gada 2015. aprīlis, 01:35

Nelasīta ziņa by superskullmaster »

Man ir šī problēma. Es neesmu ķēries pie tā, ka būtu jāpārvar, jo tika ierosināts, ka tas varētu būt A2A korekcijas modulis, kas to ietekmē. Ja tas tā nav, iespējams, man nāksies nedaudz uzlabot.

Atbildēt

Atgriezties "Prepar3D v4 un v5 (64 biti) ”