Neviens no instalētajiem ainavu modifikācijām nav redzams FSX un P3D

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
StargateMax
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 11. marts 2017, 22:43

Nelasīta ziņa by StargateMax »

Tas ir pārsteidzoši, ka neviens cits ir runājuši par to vēl.

I have installed several scenery add-ons I downloaded from this site, supposedly for one or both FSX un Prepar3D. None of the sceneries show up in the game(s) whatsoever. The airplane add-ons work fine, but I'm not so interested in those.

Es arī lejupielādēt šo Hawaii dekorācijas, gandrīz 7 Gb un Kauai too. Viss, ko es redzēt spēlē ir noklusējuma crappy ainavu, tāpat kā līdz šim.

Kāda varētu būt problēma?

Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Pirmkārt, es domāju, ka tas ir pieklājīgs teikt sveiki.

Otrkārt, nav mani brīdināt jums.

Treškārt, vairāk info.

StargateMax

1) Sveicināti (sorry)
2) Te man jāsaka: Read 4 zemāk.
4) Ok, es esmu devusies, neuztraucieties ar mani, šķiet, tāpat kā mēs abi apsvērt otru rupjš.
5) Bye.

Gh0stRider203
Rakstu skaits: 213
Pievienojies: 21. gada 2015. jūlijs, plkst. 09:45

Nelasīta ziņa by Gh0stRider203 »

StargateMax rakstīja:
I have installed several scenery add-ons I downloaded from this site, supposedly for one or both FSX un Prepar3D. None of the sceneries show up in the game(s) whatsoever. The airplane add-ons work fine, but I'm not so interested in those.

Es arī lejupielādēt šo Hawaii dekorācijas, gandrīz 7 Gb un Kauai too. Viss, ko es redzēt spēlē ir noklusējuma crappy ainavu, tāpat kā līdz šim.

Kāda varētu būt problēma?
Es domāju, ka es zinu havajiešu valodu, par kuru jūs runājat. Lai arī to var instalēt, VARĒT tas būs jāpievieno spēlei, manuāli. Neesmu pilnīgi pārliecināts, kāpēc tas tā ir, bet dažreiz tas tā ir.

Ja neesat pārliecināts par to, kā darīt, ka Lemme zināt, un es varu palīdzēt ya ar to :)

Dariussssss

Darīsim to, kā šis ...

Pirmkārt, jums ir man pateikt dažas lietas ...
Vai jūs instalēt to pareizi?
Vai jūs aktivizējāt dekorācijas savā FSX?
Kas dekorācijas iepakojumi jūs mēģināt instalēt?

Man bija daudz dekorācijas lejupielādēt no šejienes, un tas viss strādā, ja jūs to labi.

StargateMax

Sāksim svaigs, jūtas daudz labāk, ka veidā. :)Atvainojiet par iepriekš.

Es uzstādītas ka liels Hawaii photoreal tilpuma 1-2-3 paciņu, Kauai, Mt. Everest, Fidži, Baleāru salas v2.
Uzstādītājiem teica, ka tie tiks automātiski uzstādīts un es pieņemts, ka tie parādās dekorācijas bibliotēkā.
Es redzēju nekas jauns ainavas bibliotēkā (abas spēles).

Then I looked into the Addon Scenery folder (both games), and there was nothing I had installed. I also thought that they got installed separately, but I was unable to locate them in order to add them manually.

Update:
While writing this reply here I suddenly got a light bulb moment. I looked into the Scenery (not "Addon") folder and scrolled far down, and found them in there! And adding them to the Scenery Library from there does work.

Es domāju, ka tas got atrisināta. Paldies, pieļauj manu attieksmi, man bija tiešām sajukums pēc 2 dienu messing ar to.

Es ceru, ka šis amats palīdz kāds cits, kas var rasties, to pašu problēmu es darīju.
Paldies jums visiem!

Dariussssss

Tā labāk. :)

Man bija tas pats, happening.Don't zināt, kāpēc, bet uzstādītāji dara dažas lietas slikti nepareizi. Viens pareizu atjauninājums ir patiešām nepieciešama.

Patīkami redzēt, ka tas darbojas. Tāpēc tagad to ieguvāt nākamajai reizei, kad kaut kas nedarbojas., Pastāstiet mums, cik vien iespējams, tas mums visiem palīdzēs atrisināt problēmu.

Sveicieni

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”