Par Lidmašīnas netiek cathing glisādes slīpumu.

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
geniousabhishe1
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 14. marts 2017, 07:36

Nelasīta ziņa by geniousabhishe1 »

Patiesībā es lejupielādēju 737 164 livery bāzes komplektu un B787 bāzes komplektu, un, kad es lidoju, es uzzinu, ka tas neslido slīdēšanas slīpumu. Tas automātiski iezīmējas ar skrejceļu, bet tas nesatver slīdes slīpumu.

Gh0stRider203
Rakstu skaits: 213
Pievienojies: 21. gada 2015. jūlijs, plkst. 09:45

Nelasīta ziņa by Gh0stRider203 »

Labrīt (labi tehniski pēcpusdienā šeit Teksasā).

I tend to fly the B747-400LCF most of the time, and have noticed that as well with MOST of My aircraft. I'm not sure why that is, honestly. I tend to be pretty good about "flying the ball" manually, but to be honest...I wouldn't trust a computer to do it for Me lol I know the uh QW757 will do it, but it honestly makes Me nervous lol

Lietotāja iemiesojums
Tonny0909
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 28. gada 2009. novembris 08:55
Visbiežāk izmantotais simulators: FSX
noma: Lahti

Nelasīta ziņa by Tonny0909 »

Make sure that when you put "Approach" on, you disable "ALT HLD"

JanneAir15
Rakstu skaits: 35
Pievienojies: 18. gada 2017. februāris, 18:50

Nelasīta ziņa by JanneAir15 »

Aa ... tagad es zinu, kāpēc man bija problēmas ar projektu Airbus A380. Liels paldies, ka palīdzat vēlreiz Tonny0909! : Uzmundrināt:

-JanneAir15

geniousabhishe1
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 14. marts 2017, 07:36

Nelasīta ziņa by geniousabhishe1 »

Paldies par jūsu ieteikumu, bet manas problēmas izzuda, kad man sistēmā tika instalēta sp2.

WilliamB
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 24. gada 2016. aprīlis, 10:35

Nelasīta ziņa by WilliamB »

Man bija šī problēma agrāk, un labākais veids, kā to risināt, ir vai nu izveidot lokalizatoru agrāk un tajā pašā augstumā vai tādā pašā attālumā no skrejceļa, bet zemākā augstumā. Arī tas, kas var palīdzēt, ir, ja tiklīdz jūs izveidosiet ILS klikšķu pieeju, turiet. izmēģiniet šos un, ja viņi neveic triks skatīties youtube vai kaut kur citur. Lielākā daļa lokalizatoru ir ap 2000-2500ft kā labākā vieta. Dodiet viņiem visu atpakaļ.
Sveicieni
Griba

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”