Milzīgas problēmas

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Milzīgas problēmas

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Man ir tikai dažas paywares.ALL noklusējuma lidmašīnas FSX ir salauzti. Nav radio un nav GPS .....

Pavisam nesen visu šo lietu pārinstalēju ... nekādā gadījumā es to vairs nedarīšu. Tātad, vai ir kāds veids, kā to labot, un kas pie tā ir? Kas tam vainas?

DRCW
Rakstu skaits: 86
Pievienojies: 08. gada 2014. decembrī plkst. 09:37

Milzīgas problēmas

Nelasīta ziņa by DRCW »

Vai jums tas vienkārši nepatīk, man daudzkārt ir bijis jādara tas pats. Pirmais ir atinstalēt programmatūru, kas to varētu darīt. Nākamā lieta ir izdzēst galveno FSX cfg un pēc tam restartējiet FSX, tas aizstās CFL ar jaunu, tāpat kā tas bija, kad pirmo reizi lejupielādējāt FSX. Visa lejupielādētā programmatūra joprojām būs tur., Taču mērierīces jums būs jāapstiprina vēlreiz.

DRCW
Rakstu skaits: 86
Pievienojies: 08. gada 2014. decembrī plkst. 09:37

Milzīgas problēmas

Nelasīta ziņa by DRCW »

Man vajadzēja piebilst, ka viena no jūsu pievienotajām payware programmām, iespējams, izraisa koplietotās mapes FSX kļūt samaitātam. Pēc jūsu apraksta, iespējams, tas atrodas mērinstrumentu mapē. Payware kaut kādā veidā ir sabojājis radiostack un GPS mapes. Es ceru, ka jums nav jāsāk no jauna, bet, ja jūs to darāt, es vienkārši ielieku pavedienu tiem, kas to dara, FSX sadaļa. Es ceru, ka tas palīdz

Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Milzīgas problēmas

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Smieklīgi ir, viņi strādā. Kad ielādēju dažus noklusējuma lidaparātus, tie abi ir aizgājuši.

Pēc lidojuma sastādīšanas saņemiet ATC atļauju utt. ... tas ir atpakaļ, abi viņi. Diezgan sasodīti dīvaini. Es domāju, ka PMDG 747 to izraisīja. Tagad tas ir noņemts, tāpēc es domāju, ka tas būs labi.

Paldies par palīdzību jebkurā gadījumā.

Priekā

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”