Lidostas

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
pip01
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 29. gada 2019. augusts, 08:22

Lidostas

Nelasīta ziņa by pip01 »

Dažreiz, kad es sazinājos ar torni ar zemes kontrolieri, tiek teikts, ka lidostai šobrīd ir liegta piekļuve IFR, ko tas nozīmē.

Nitrāls
Rakstu skaits: 14
Pievienojies: 01. gada 2016. maijs, 23:06

Lidostas

Nelasīta ziņa by Nitrāls »

Tas nozīmē, ka jums nav atļauts nolaisties zem VFR. (Vizuālie lidojuma noteikumi) Es pamanīju, ka tas parasti notiek sliktos laika apstākļos (vismaz manā konfigurācijā)

Create a flightplan, select IFR. You can do it in flight, just make sure you select "no" when asked if the sim wants to position the aircraft at departure airport.
Pēc tam tas seko tikai ATC norādījumiem, un jūs varat nolaisties ar atļauju.

Sākumā jums ir 2 iespējas. Neviens lidojuma plāns netiek uzskatīts par VFR, reālajā dzīvē tas nozīmētu, ka jums jāpaliek noteiktā augstumā (4500ft Beļģijai un lielākajai daļai ES valstu un ātrums zem 140kt IAS). Turklāt ir dažas papildu specifikācijas, kas jums jāņem vērā attiecībā uz mākoņiem utt. . FSX par to īsti nerūpējas.

IFR (instrumentālo lidojumu noteikumi) būtībā nozīmē, ka jūs lidosit pastāvīgā kontaktā ar ATC. Ja jūs neievērosit viņu norādījumus, IFR tiks atcelts. Iekšā FSX / P3D tas būtībā ir vadlīnijas no sākuma līdz beigām. Tālsatiksmes laikā viņi lūgs jums turpināt patstāvīgu navigāciju, bet, tuvāk mērķim, viņi jums sniegs norādījumus par nolaišanos. Vienkārši neaizmirstiet pārslēgt ATC sektorus, kad lidojuma laikā tiek prasīts caur ATC izvēlni, vai arī IFR atkal tiks atcelts.

Es nezinu, vai starp ir daudz atšķirību FSX un P3D attiecībā uz ATC. Mans RTX2070 nolēma nomirt neilgi pēc jaunināšanas uz P3D, tāpēc es nevarēju redzēt, kāda atšķirība pastāv starp FSX un P3D

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”