767 izkraušanas problēma

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
mikmcc
Rakstu skaits: 14
Pievienojies: 10. gada 2018. jūlijs, plkst. 02:30

767 izkraušanas problēma

Nelasīta ziņa by mikmcc »

ar ltu b-767 par fsx. Kad riteņi piezemējas, es ieslēdzu motorus brīvgaitā, ieslēdzu dzinekli, tad plakne atkal sāk celties. Es esmu pārliecināts, ka es daru kaut ko nepareizi, bet tas ir tikai plaši. visi pārējie paliek mierā. kāds hwlp? Paldies.

slaistīties

StonewallUSMC
Rakstu skaits: 18
Pievienojies: 04. gada 2017. oktobris 03:29

767 izkraušanas problēma

Nelasīta ziņa by StonewallUSMC »

Jautājums ir šāds. Atrodoties pieskārienā, pieskarieties F2. Tas ir pretējs vilces spēks. Arī pie nolaišanās iestatot atlokus 0. Jūs nevarat gaidīt, ka lidmašīna nepacelsies, jo nolaišanās ātrums ir lielāks nekā pacelšanās. Apgriezto vilci izmanto, lai vismaz kontrolētu bremžu darbību. Nolaišanās gadījumā ar atlokiem, kas novietoti jebkurā pakāpē, tiks pacelts. Pēc pacelšanās daži gaisa kuģi nelieto atlokus, jo atloki nospiež degunu uz leju, un, piezemēšanās laikā nedrīkst izmantot atlokus, izņemot pamata bremzēšanu un pareizu nosēšanās ātrumu. Ar šo reverso vilci pirmais krāns sāk reverso vilci, otrais krāns ļauj motoriem darboties tukšgaitā.

mikmcc
Rakstu skaits: 14
Pievienojies: 10. gada 2018. jūlijs, plkst. 02:30

767 izkraušanas problēma

Nelasīta ziņa by mikmcc »

pēc piezemēšanās es ieslēdzu motorus pie idlr, pēc tam f2 reversoram. kas darbojas man katrā plaknē. mans sauszemes ātrums šajā 767 ir 160 mezgli. krietni zem 175 + pacelšanās ātruma

StonewallUSMC

767 izkraušanas problēma

Svarīga lieta, kas jāatceras, ir par pacelšanās atlokiem vai bez atlokiem un, ja ir, tad pakāpē, jo dažos gadījumos atlokus neizmanto pacelšanās laikā, lidojuma leņķī utt. Tagad, nolaižoties pēc piezemēšanās, NAV PAPILDU, jo atloki paceļ aizmuguri uz augšu un riepas ir neveidojot pilnu kontaktu. Nevienu atloku pacelšanas piemērs ir lielākais aizmugurējie vilkēji, piemēram, P47 Thundrrbolt. Daudziem atlokiem nospiežot visus gaisa kuģus, tiem ir dinamisks pagrieziena notikums, ko var pamanīt, nolaižoties skaidrā, mitrā dienā, un atloka aizmugurē redzēsit miglas virzienu.

StonewallUSMC

767 izkraušanas problēma

Svarīga lieta, kas jāatceras, ir par pacelšanās atlokiem vai bez atlokiem un, ja ir, tad pakāpē, jo dažos gadījumos atlokus neizmanto pacelšanās laikā, lidojuma leņķī utt. Tagad, nolaižoties pēc piezemēšanās, NAV PAPILDU, jo atloki paceļ aizmuguri uz augšu un riepas ir neveidojot pilnu kontaktu. Nevienu atloku pacelšanas piemērs ir lielākais aizmugurējie vilkēji, piemēram, P47 Thundrrbolt. Daudziem atlokiem nospiežot visus gaisa kuģus, tiem ir dinamisks sagriešanās notikums, ko var pamanīt, nolaižoties skaidrā, mitrā dienā, un atloka aizmugurē redzēsit miglas sagriešanos.

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”