X atsauces automātiskā droseles vadība

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
william11
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 24. gada 2019. novembris 15:33

Nelasīta ziņa by william11 »

Nospiežot IAS pogu uz satriecošās šeit citētās X atsauces, poga neiedegas un es nevaru izmantot riteni, lai iestatītu ātrumu. arī es nevaru kontrolēt VS ar riteni. manuprāt, citējot, jūs varat izmantot deguna augšup / lejupvērsto riteni blakus AP / ALT / IAS / FLC uc pogām, lai iestatītu IAS un VS, ja nospiežat pareizās pogas, bet IAS poga nedarbojas.

arī ir automātiskā spoilera poga, kas, šķiet, darbojas, vismaz uz ekrāna ir rakstīts, ka automātiskais spoileris ir aktivizēts, bet poga nedeg. un tur ir autobrake pogas, bet tās arī neiedegas, es nezinu, vai tās vispār darbojas.

Vai ir kādi risinājumi?

Es zinu, ka varat uznirstošajā automātiskās vadības paneļa vadības panelī to izmantot, taču būtu forši, ja darbotos arī 3D pilota kabīnes pogas.

Citāts X ir ļoti stilīgs un kvalitatīvs addon, kas ir viens no labākajiem bezmaksas programmatūras modeļiem.

ElCid
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 23. janvāris 2020, 16:57

Nelasīta ziņa by ElCid »

Interesants jautājums. Es šeit neesmu izmēģinājis X atsauci, bet, iepazīstoties ar citātiem reālajā dzīvē, es zinu, ka nevienā no tām nav automātiskās droseles, automātisko spoileru un automātisko bremžu. Varbūt tāpēc pogas nedarbojas šajā simulatorā. Varētu būt iespējams atrast modificētu CitX reālajā dzīvē ar šiem labumiem, bet es nedomāju, ka tie ir rūpnīcā instalēti afaik.

Ja tas neļauj izbaudīt lidmašīnu, jūs varētu nokopēt nepieciešamos mērinstrumentus no cita lidmašīnas paneļa un pielāgot esošo. Bet tas ir daudz darba.

Cheers.

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”