Bombardier CRJ-200 Pack (VC izdošana / atlekšana)

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
SimFan1996
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 11. gada 2020. maijs, 20:46

Nelasīta ziņa by SimFan1996 »

Sveiki visiem!

Es nesen lejupielādēju un lidoju ar jauko CRJ-200 paku. Tomēr es pamanīju, ka izmaiņu žurnāls norāda, ka ir lidmašīnas.cfg izmaiņas, kas nosaka gaisa kuģa svaru. Tomēr es pamanu, ka plaknes smaguma centrs visu noslogo tieši degunam neatkarīgi no svara svara, pat tukšā plaknē. Man ir problēmas arī ar riteņu saīsināšanu pa skrejceļiem, izraisot ārkārtīgu lēcienu, kā arī noslīdot pa degunu.

Es nolēmu iedziļināties lidmašīnas.cfg failā un esmu pārliecināts, ka .cfg izmaiņas nav pareizi pievienotas šai lejupielādei. Man šķiet mazliet dīvaini, ka nulles un CG pozīcijas tiek pilnībā nullētas. Man šķiet, ka tas veicina kravas un degvielas problēmu, kā arī piepeši vienmēr, kad tukšs vai pilns.

kods: Izvēlieties visus

reference_datum_position= 0.000, 0.000, 0.000
empty_weight_CG_position= 0.000, 0.000, 0.000
Kādam ir kāds padoms, ideja, lejupielādēt, lai labotu VC problēmas ar lidmašīnu? Un vai VC jautājums varētu izraisīt lēciena jautājumus uz taksometra ceļa un skrejceļa? Man ir idejas, jo es pat neesmu eksperts no attāluma un man nav ne mazākās nojausmas, kur sākt risināt minētās problēmas.

señordelfeudo
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 11. gada 2017. aprīlis, 13:48

Nelasīta ziņa by señordelfeudo »

Es domāju, ka tikai tad, ja lidmašīna ir tukša, smaguma centrs tiek iestatīts uz lidmašīnas centru. Es nepamanīju atlekšanu, jo šķiet, ka gaisa bremzēm ir ietekme, bet, manuprāt, ir jāpeld. Tāpat kā deguns pēc piezemēšanās joprojām ir pie 60 mezgliem. Padara lietas grūtas, bet jautrākas, tomēr nav reālas.

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”