san_francisco_mega _fotoreālā ainava

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
hkwmon
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 14. gada 2020. februāris, 17:45

Nelasīta ziņa by hkwmon »

Hi,
I added the "scenery" subfolder of san_francisco_mega _photoreal-scenery into the FSX folder in the "Scenery" folder.
Iekš FSX program I see in the scenery library "San Francisco-Mega Photoreal Scenery Rik" activated with priority 1.
At the airport, I chose San Francisco Intl. "KSFO" as current location.
Diemžēl es redzu tikai normālu FSX ainavas no Sanfrancisko.
Kas man jādara, lai izmantotu jūsu Sanfrancisko Rik ainavu ???
Paldies par jūsu palīdzību.
Sveicieni
Willy

Kasey00
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 23. gada 2020. maijs, 10:39

Nelasīta ziņa by Kasey00 »

Apvienojot aizraujošu arhīvu atklājumu gadu ar mūžzaļo vidmate Iepriekšējo gadu izlase, šī pilnmetrāžas programma parāda Sanfrancisko cilvēkus, apkārtni, infrastruktūru un svinības no 20. gadsimta sākuma līdz 01980. gadiem.

burvju mākslinieki
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 28. gada 2020. aprīlis, 12:44

Nelasīta ziņa by burvju mākslinieki »

Šķiet, ka pēc 2 nedēļu gaidīšanas neviens par jums neatbild. Es grasījos lejupielādēt lidostu, bet pat tad, kad es ieeju, tā joprojām saka, ka 7 stundas, lai lejupielādētu, nevis 2.5, ko viņi norāda.
Es ceru, ka jūs saņemsit atbildi. Es atteicos no lejupielādes, jo 7 stundas ir joks, es zinu, ka tā ir bezmaksas, bet, hei, es reģistrējos un saņēmu aizrautību, jo lejupielāde nav ātrāka nekā tad, ja es būtu nereģistrējies.

hkwmon
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 14. gada 2020. februāris, 17:45

Nelasīta ziņa by hkwmon »

Dārgie burvju mākslinieki
Es ļoti vēlējos uzstādīt dekorācijas no San Fransico lidostas Portugālē FSX tāpēc, ka esmu vairākkārt nolaidusies un startējusi šajā lidostā. Tāpēc es ieguldīju 7 stundas lejupielādei. Vēl jo vairāk esmu vīlies, ka es nevaru izmantot šo ainavu. Mana problēma Es arī esmu rakstījis saziņai ar Rikoooo pa e-pastu un arī nesaņēmu atbildi.
Sveicieni
Willy

burvju mākslinieki

Es atkal to lejupielādēju vakar, pat ja jūs reģistrējat tā 7 stundu garu darbību, bet pēc tam, lai pievienotu apvainojumu savainojumam, zip fails bija bojāts, un tas NAV instalējams. Es tagad gatavojos to iegādāties no citurienes, jo man ir bijis pietiekami daudz šī jucekļa. Veiksmi.

burvju mākslinieki

Es to atkal lejupielādēju vakar, 7 stundu ilgā drūzma, bet to neizdevās instalēt, jo zip fails bija bojāts. Es tagad esmu atteicies, es zinu, ka tas ir bezmaksas, bet, godīgi sakot, ir grūti lejupielādēt, un tik un tā tas nav instalējams.
Es tagad to iegādāšos no citurienes.
Veiksmi
Jums tas būs vajadzīgs !!

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”