Lidmašīnas un kabīnes bez tekstūras

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
džosmi
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 15. gada 2020. septembris, 02:12

Nelasīta ziņa by džosmi »

Šī ir mana pirmā ziņa, un es vēlos pateikt, cik ļoti es mīlu šo vietni! Droši vien es lejupielādēju 20-25 lidmašīnas, un katru no tām bija vienkārši uzstādīt, un lielākā daļa to veica nevainojami. Izņemot 3 vai 4 no tām. Viņi ielādējas bez faktūrām, neparādās ne pilota kabīne, ne aknas. Tas viss izskatās kā tukšs balts plastmasas gabals. Lidmašīnām ar trūkstošām faktūrām ir tikai viena kopīga iezīme, tās visas ir Krievijas lidmašīnas. Tu-154 darbojas lieliski, taču tas ir vienīgais izņēmums. Vai kāds cits ar to ir saskāries?

Viena iespēja, kas man ienāca prātā, būtu kirilicas alfabēts. Vai ir iespējams kaut kur vienā no konfigurācijas failiem radītāji izmantot rakstzīmi, kurai latīņu alfabētā nav ekvivalenta? Vai tas varētu izraisīt faktūru neielādēšanos?

Jau iepriekš pateicamies par palīdzību un vēlreiz paldies, ka izveidojāt tik lietotājam draudzīgu pārsteidzošu vietni, kas ir pilna ar lieliskām lietām!
Pielikums sample.jpg vairs nav pieejams
Pielikums sample.jpg vairs nav pieejams
pielikumi
sample.jpg
sample.jpg (40.63 KiB) Skatīts 531 reizes

džosmi
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 15. gada 2020. septembris, 02:12

Nelasīta ziņa by džosmi »

Pats cenšos izpētīt problēmu, un es atradu kaut ko tādu, kas varētu interesēt. Ja es izmantoju Windows Explorer un atveru direktoriju plaknes faktūrām, tie, kas darbojas, ātri izveido sīktēlu kā ikonu, tāpat kā jebkuram attēla failam. Tomēr lidmašīnās ar tekstūras problēmām tā var izveidot sīktēlu tikai aptuveni 25% no tām.

šķiet, ka tas ir attēla saspiešanas veids, kuru Windows neatpazīst. GIMP dod man šo kodu, mēģinot atvērt .bmp failus:

[centrā] Neatbalstīta saspiešana (861165636) [/ centrā]

Es domāju, ka tā varētu būt liela daļa no problēmas, taču es neesmu tuvāk tam, lai to varētu novērst. Varbūt kāds ar to jau ir saskāries.

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”