Deivids Maltbijs BAC 1-11

To ir tūkstošiem add-ons klasiskajā tīmeklī FSX un Prepar3D no v1 līdz v3. Pacelieties no jebkuras vietas pasaulē, lidojot ar kādu no pasaules ikoniskākajām lidmašīnām uz jebkuru no 24,000 XNUMX galapunktiem.
hasgül
Rakstu skaits: 22
Pievienojies: 01. gada 2018. jūlijs, plkst. 02:47

Deivids Maltbijs BAC 1-11

Nelasīta ziņa by hasgül »

Sveiki, man nepieciešama palīdzība. Es zinu, ka šī nav vieta šeit, bet es to nevaru izdarīt. Es nevaru pievienot lidmašīnu FSX. Es izmēģināju visu. Es gribu to izmantot addon jo tas izskatās labi. arī ir arī programma, kas pārveido pārkrāsošanu uz DDS? Arī es tajā varētu izmantot palīdzību. Es mēģināju veikt 500 versiju, bet es arī nevaru pievienot VC. Lūdzu, palīdziet. Paldies :D

Oniels
Rakstu skaits: 17
Pievienojies: 24. gada 2020. septembris, 20:50

Re: Deivids Maltbijs BAC 1.-11

Nelasīta ziņa by Oniels »

Hei, kur jūs lejupielādējāt lidmašīnu, kuru vēlaties pievienot savam simam?

hasgül

Oniels rakstīja:
30. gada 2020. septembris, 06:44
Hei, kur jūs lejupielādējāt lidmašīnu, kuru vēlaties pievienot savam simam?
No viņu vietnes DM lidojuma sim. Viņiem ir arī citi addons tāpat kā DH Komēta un HS Tridens, puisis arī uztaisīja fsx dzimtā plāksteris, bet es to nevarēju saprast. Plāksteris ir no Bjoern. Paldies

freddielaker2
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 23. gada 2019. augusts, 19:42

Nelasīta ziņa by freddielaker2 »

Ja jūs lietojat fsx jums jāpārliecinās, ka tie ir pielāgoti FSX versijas. Man viņi ir, un viņi strādā, bet papildu faili ir jāpārvieto pareizajos direktorijos. Viņi joprojām ir vislabākie apkārtnē, un es tikai vēlos, lai Deivs varētu izveidot MSFS versiju, taču viņš to visu sen atstāja. Meklējiet fsx versijas, ja jūs tās nevarat atrast, es varu dalīties, man ir visa kolekcija. Ja kāds no šīs vietnes zina vai var sazināties ar Deivu, vai viņi var viņam pajautāt, vai ir pareizi tos atjaunināt MSFS, jo vienkārši lido! lol (man arī tas ir) Ak .... un tas pats attiecas uz visu viņa kolekciju, viņi strādā FSX

hasgül

freddielaker2 rakstīja:
30. gada 2020. septembris, 20:23
Ja jūs lietojat fsx jums jāpārliecinās, ka tie ir pielāgoti FSX versijas. Man viņi ir, un viņi strādā, bet papildu faili ir jāpārvieto pareizajos direktorijos. Viņi joprojām ir vislabākie apkārtnē, un es tikai vēlos, lai Deivs varētu izveidot MSFS versiju, taču viņš to visu sen atstāja. Meklējiet fsx versijas, ja jūs tās nevarat atrast, es varu dalīties, man ir visa kolekcija. Ja kāds no šīs vietnes zina vai var sazināties ar Deivu, vai viņi var viņam pajautāt, vai ir pareizi tos atjaunināt MSFS, jo vienkārši lido! lol (man arī tas ir) Ak .... un tas pats attiecas uz visu viņa kolekciju, viņi strādā FSX
Paldies. vai jūs varat dalīties ar savu addons ar mani? Es izmantoju Steam Edition. Mani interesē arī citi addons piemēram, DH komēta vai HS Trident. ja jums tas ir, varat to arī kopīgot ar mani. arī es domāju, ka jūs varat kopīgot no Google diska? un pasaki, vai man kaut kas jādara addons. vēlreiz liels paldies. :D

hasgül

freddielaker2 rakstīja:
30. gada 2020. septembris, 20:23
Labdien, kungs, es rakstu ziņojumu, ja esat aizmirsis. ja tas ir uzmanības novēršana, lūdzu, dariet to zināmu. vai varat dalīties ar savu Deividu Maltbiju addons ar mani? kad jūs gatavojaties dalīties ar savu FSX Dzimtā Deivids Maltbijs addons. Liels paldies, kungs, un jums lielisku dienu. :D

Oniels

Hey Hasgül, tie addons ka jūsu pieprasījums. Ja tos var lejupielādēt no Rikoooo vietnes vai jebkur citur addons var lejupielādēt, labāk tos lejupielādēt vai kopš jūs lūdzat Freddi addons viņam ir, es domāju, ka prasīt saites ir labāks veids :)

hasgül

Oniels rakstīja:
02. gada 2020. oktobris 15:12
Hey Hasgül, tie addons ka jūsu pieprasījums. Ja tos var lejupielādēt no Rikoooo vietnes vai jebkur citur addons var lejupielādēt, labāk tos lejupielādēt vai kopš jūs lūdzat Freddi addons viņam ir, es domāju, ka prasīt saites ir labāks veids :)
ir saite uz FS2004 tikai rikoooo. Deivida Maltbija vietnē ir daudz failu, kurus es nevarēju saprast. Fredi saka, ka viņam ir FSX Dzimtais addons kas ir 100% saderīgi. Es nekad neesmu izmēģinājis FS2004 saites no rikoooo, bet šodien mēģināšu. bet lapā ir rakstīts tikai FS2004. varētu strādāt, varbūt nē. Paldies, Kungs. :D

hasgül

Oniels rakstīja:
02. gada 2020. oktobris 15:12
viņu vietnē ir saite http://www.dmflightsim.co.uk bet es nevaru konfigurēt. šī ir ielāpu saite vietnei FSX:https://sites.google.com/site/fsxstuffb ... s/bac-1-11 tas ir paredzēts labākiem gabarītiem, un APU ir noteikts FSX. Man ir nepieciešama palīdzība, lai konfigurētu. Es arī nevaru mainīt faktūras uz dds. ir programma, kas to pārveido, bet es to nevaru izdarīt. Man vajadzīga palīdzība šajos jautājumos. Mani interesē arī viņu HS Trident un viņu DH komēta. Man ir nepieciešama palīdzība, lai tos konfigurētu. Paldies, Kungs. :D

Oniels

Hei. Man nav pieredzes šajās konfigurācijās, bet es varu ieteikt jums uzdot dažus no šiem iestatīšanas jautājumiem forumā, kas ir saistīts ar jums vēlamo sim addons iekšā

Atbildēt

Atgriezties pie “Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition un Prepar3D līdz v3 ”