Pastāstiet mums par jums

Mēs aicinām jaunus dalībniekus iepazīstināt ar sevi šeit. Iepazīt vienam otru un dalīties ar jūsu interesēm.
Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Tātad, sveiki visi. Mans vārds ir Dāvids, un es esmu jaunais foruma moderators. Es domāju, ka labākais veids, kā uzsākt kādu darbību, ir atvērt šo tēmu un tikties ar jums visiem.

Pastāsti mums par jums, ko kādreiz jūs domājat, ka ir svarīgi.

Laipni lūdzam :)

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 519
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki David,

Laipni lūdzam uz Rikoooo komandā,

I'am Erik radītājs un vadītājs Rikoooo.com.

Es esmu patiešām gandarīti, ka jūs šeit, šī ir jūsu forums. tu esi boss :)

Es dos annouce mūsu nākamajā biļetenu, lai pastāstītu visiem par šo jauno forumu.

Laimīgs lidojums ikviens

Erik
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

andhar
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 13. gada 2014. oktobris 15:17

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by andhar »

Sveiki, mans vārds ir Aan
Es esmu lidmašīnā entuziasts no Indonēzijas
Jauki satikt jūs visus :)

Dariussssss

Pastāstiet mums par jums

Paldies jums visiem līdz šim. Ceru redzēt daudz, daudz vairāk vietas un daudz vairāk darbību šeit nākotnē.

Cheers.

FCAIR
Rakstu skaits: 7
Pievienojies: 01. janvāris 2017, 07:23

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by FCAIR »

Sveiki, mans vārds ir Terijs (FCAIR). Esmu pensijas stāvoklī esoša USAF apkalpes priekšniece. Tikai ieinteresēju FSX un sim lido pēc daudziem gadiem. Lieliska jauna vietne, lieliskas lejupielādes. Laimīgi lido visiem

vikonts
Rakstu skaits: 1
Pievienojies: 05. gada 2016. aprīlis, 07:41

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by vikonts »

Hi - I'm John from the south coast of the UK. Now retired, my first flight simulator was run on a ZX81, loaded by tape, and consisted of a B737 (well the altimeter and the ASI) represented by very blocky graphics flying between block A and block B in black and white - and if you did it right you saw the "scenery", another black blob called C. Inspiring stuff. Since then I've had every Flightsim that Microsoft has produced, progressing through a variety of computers from an 8086 through 384, 486, Pentium, plus a few more, to my current I7. I've got a private licence on which I have a couple of hundred hours on 152s and PA28s - no longer current due to the cost of flying here in the UK. My son also used the Flightsims, got the bug and learned to fly, and now with 4000 hours under his belt on (real) A319/320s is just about to go for his Captain's ticket. Came across Rickoooo by the freeware Canary Islands scenery which is very impressive - so many thanks for that. Great to see an English page as despite living no more than 50 miles from France my understanding of their language is far from good.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 519
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki FCAIR un Viscount,

Paldies par jūsu prezentāciju un laipni uz jauno forumu, mēs esam ļoti entuziastiski un priecīgi, ka jūs šeit, nevilcinieties pievienot jaunus tematus un lūgt palīdzību uz sabiedrību. Tāpat, ja jūs vēlaties, lai palīdzētu citiem, tas būtu lieliski, jūsu zināšanas ir ļoti laipni šeit, un mēs labprāt vēlētos, lai ir dažas, kā-to, peld nodarbības, konsultācijas utt ievietojis forumā. Katrs ieguldījums padarīs kopiena laimīgs.

Laimīgs lidojums,

Erik
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

FCAIR
Rakstu skaits: 7
Pievienojies: 01. janvāris 2017, 07:23

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by FCAIR »

Šobrīd esmu tik daudz students kā jebkad agrāk. Var prasīt mazliet laika, lai iegūtu visas priekšrocības un trūkumus FSX bet jebkurā laikā es varu palīdzēt kādam. Man būs liels prieks to darīt.

Blue Skies everyone ..

Dariussssss

Pastāstiet mums par jums

Vēlreiz Laipni lūdzam Rikooo. :)

PAYSON
Rakstu skaits: 40
Pievienojies: 12. gada 2016. septembris, 20:22

Pastāstiet mums par jums

Nelasīta ziņa by PAYSON »

Hiya's, mana vārda ekrāna vārds ir PAYSON. Jau ilgu laiku es esmu izmantojis datorsimulatorus, kas nāk no izmantotās Ubisoft Sturmovik IL2 kopijas. Pārcelts uz 10 gadiem WarBirds (faktiski palīdzēja viņiem ar cīnītāja kabīni, kuru viņi vēlējās iepazīstināt ar spēli. Es arī nēsāju dažus perifēros, kas spēlēja Ubisoft progresīvākās cīņas sims. joprojām spēlēt to FSX par 8 vai 9 gadiem un iemīlēja to formātu. Es joprojām esmu iesaistīts WoT un vēl šaušana-up-up Ubisoft. Tagad, kad es uzzināju par jums ļaudīm, tas ir lieliski, ja ir liela lidmašīnu izvēle.
Atpakaļ uz mākoņiem,
Sveicieni, PAYSON

Atbildēt

Atgriezties pie “Welcome New Members”