Nekas Lejupielādēts pēc Jumbo reģistrācijas

Mēs aicinām jaunus dalībniekus iepazīstināt ar sevi šeit. Iepazīt vienam otru un dalīties ar jūsu interesēm.
plinux24
Rakstu skaits: 3
Pievienojies: 26. gada 2018. novembris 01:00

Nelasīta ziņa by plinux24 »

Faili, kurus esmu mēģinājis lejupielādēt, ir uzskaitīti manā lejupielādes vēsturē, bet šie faili nekad netiek lejupielādēti datorā.

Es nevaru sazināties ar nevienu, jo kontaktu lapa neeksistē. Kur ir faili? Mana Jumbo reģistrācijas maksa tika ātri noņemta, bet man par to nekas nav.

plinux24

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki, plinux24,

Vai uz ekrāna tiek parādīts kļūdas ziņojums vai kaut kas, noklikšķinot uz saites, lai sāktu lejupielādi?

Sveicieni,
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

plinux24

Šī vietne tiešām nepieredzējis, ka tā ir apmaksāta reģistrācija. Es tikko pabeidzu atbildēt uz jūsu jautājumu, noklikšķiniet uz Iesniegt un, tā kā es nepārbaudīju CAPTCHA, tas iznīcināja visu, ko uzrakstīju. Esmu ļoti priecīgs, ka reģistrējos tikai 3 mēnešus. Es vairs neizmantošu šo vietni.

Jebkurā gadījumā, nē, man nav kļūdu tikai tāpēc, ka, labi ierodoties drošības logā, tiek parādīts cits logs, kas parasti dod jums iespēju izvēlēties lejupielādes vietu. Šis logs ilgst tikai dažas sekundes un pazūd, un nekas netiek lejupielādēts.

Mana pārlūkprogramma ir iestatīta, lai vienmēr jautātu, kur lejupielādēt un noklusējuma atrašanās vieta ir parasta lejupielādes mape.

Paldies,
plinux24

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Sveiki,

Vai jūs varētu doties uz simviation.com un lejupielādēt kaut ko, ja lejupielāde netiek sākta, tad ļaujiet man zināt, tas palīdzēs man identificēt jūsu problēmu un sniegt jums risinājumu.
Vai arī, ja neesat apmierināts, es varu jums sniegt pilnu kompensāciju.

Priecīgus Ziemassvētkus.

Sveicieni
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

plinux24

Sveiki,

Es nevaru pieteikties šajā vietnē. Tas ir gandrīz tā, it kā es nebūtu reģistrējies. Es šeit izmantoju tos pašus akreditācijas datus, kurus izmantoju, lai pieteiktos.

ģitpik
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 01. gada 2018. maijs, 16:43

Nelasīta ziņa by ģitpik »

Vai pārbaudījāt lejupielādes mapi?

amberdog1
Rakstu skaits: 4
Pievienojies: 03. jūnijs 2016, 07:38

Nelasīta ziņa by amberdog1 »

Man bija tāda pati problēma pirmo reizi, kad ieguvu jumbo, mans AV bloķēja lejupielādi un es nesaņēmu kļūdas ziņojumu. Atspējojiet A / V un mēģiniet lejupielādēt failu / failus, kurus mēģināt iegūt.
Ceru, ka tas palīdz un Happy Flyin :)

Atbildēt

Atgriezties pie “Welcome New Members”