Nevar lejupielādēt jebko

Ir dažas atsauksmes un ievadi dalīties?
Nekautrējies un piliens mums piezīmi. Mēs vēlamies dzirdēt no jums un cenšamies uzlabot mūsu mājas lapu un lietotājiem draudzīgāku mūsu viesiem un dalībniekiem, piemēram.
Penzoil3
Rakstu skaits: 5
Pievienojies: 28. marts 2016, 03:19

Nevar lejupielādēt jebko

Nelasīta ziņa by Penzoil3 »

Reģistrēta, visas lejupielādes laiku out. Bezmaksas downloads- visu laiku ārā. Man nav bijusi iespēja lejupielādēt jebko mēnešiem!
Tas ir bleeping smieklīgi!

Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Nevar lejupielādēt jebko

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Cik ilgi jums ir šo problēmu?

Dariussssss
Rakstu skaits: 163
Pievienojies: 27. gada 2016. novembris 17:52

Nevar lejupielādēt jebko

Nelasīta ziņa by Dariussssss »

Vai jums ir kāds skriptu bloķēšanas lieta instalēta jūsu pārlūkprogrammā?
Pārbaudiet savu interneta pieslēgumu, tas var būt pārāk lēna, lai šo.

Es varu lejupielādēt jebko bez problēmām, tāpēc es domāju, jautājums ir jūsu pusē.

Centieties, lai dotu mums vairāk info.

Sveicieni

Penzoil3

Nevar lejupielādēt jebko

Kā jau teicu vairākus mēnešus. Es attemptede sazināties RIKOOOO, pirms es saņēmu bija zirdziņš mūsu serveri ir labi. Viss reizes, pirms es varētu saņemt lejuplādēt, bezmaksas vai biedru lejupielādes abus.

Lietotāja iemiesojums
rikoooo
Administratorur globālā mērogā
Rakstu skaits: 514
Pievienojies: 09. gada 2011. septembris, 10:03
noma: ŠVEICE
Sazinieties ar:

Nevar lejupielādēt jebko

Nelasīta ziņa by rikoooo »

Hello,

Bieži uzdotajos jautājumos mēs esam paskaidrojuši, ka lejupielādes tiek veiktas no 8080, nevis no 80. Tātad, vienkāršākais veids, kā uzzināt, vai jūsu ugunsmūris bloķē jūsu portu 8080, ir mēģināt kaut ko lejupielādēt no vietnes Simviation.com. Kāpēc? Tā kā simulācija lejupielādei izmanto to pašu portu, tāpēc, ja tas nedarbojas ar simulāciju un Rikoooo, tad tas ir 100% pārliecināts, ka jūsu ugunsmūris bloķē portu 8080. Jums ir jāatver ostas 8080 TCP / UDP, ugunsmūrī pievienojot kārtulu. .

Tad katrs lejupielāde strādās mūsu mājas lapā un pat daudzām citām tīmekļa vietnēm.

laimīgs lidojums
Bon vols - laimīgi lidojumi

Erik - Admin

Penzoil3

Nevar lejupielādēt jebko

Ja kāds cits kādreiz ziņo par šo problēmu, lūdziet viņiem noklusējuma iestatījumus atiestatīt modema ugunsmūra iestatījumiem. Mana problēma bija sev nodarīta.
Paldies
Iesūdzēt

Atbildēt

Atgriezties sadaļā “Ieteikumu lodziņš”