FSX | Buša lidojums Yosemite National Park

Šī ir vieta, kur ievietot lidojuma simulatorā uzņemtos videoklipus, tāpēc esiet radošs. :)
Hykardu
Rakstu skaits: 6
Pievienojies: 13. janvāris 2016, 00:41

Nelasīta ziņa by Hykardu »

https://youtu.be/fejC6ZSpKho
Extreme krūms lidojums, sākot no klints augšā pie Yosemite Falls, nokrītot lejā līdz ielejai zemāk. Ieejot šķērsojot ieleju, es sasniedzu pusdienu un uzkāpt uz mākoņu atpūtas, pagriezoties pa labi pa zemu lidojumu maršrutā uz Merced ezeru. Viena no labākajām lietām krūmu lidojumā ir seko upei. Tātad es sekoju Merceda Rivei, kas iet pa Nevada ūdenskritumu un Vernal Falls, pēdējā maršrutā uz Taft Point, kur lidojums otrajā dziļajā iegremdē ielejā, nokļūstot El Capitain pļavā.

Turbo pascal
Rakstu skaits: 2
Pievienojies: 08. gada 2019. augusts, 23:28

Nelasīta ziņa by Turbo pascal »

Sveiki, es tikai gribēju pateikt, ka man šī ekskursija patika! Jūs labi paveicāt arī mūziku.

Vai vēlaties zināt, kādas ainas jūs instalējāt, kad to ierakstījāt?

Un kā jūs atradāt šos punktus Yosemite. Vai tas bija no vietas IRL zināšanas? Man uz visiem laikiem ir grūti atrast vietas, kurās vēlos lidot, un, iespējams, arī reģistrēt.

Un visbeidzot, kāds ir vienkāršākais veids, kā sevi novietot tādā vietā kā šīs klints augšdaļa? Vai jūs vienkārši izmantojat Slew un nometat sevi zemē? Tā ir vēl viena lieta, kas man šķiet neērta attiecībā uz dekorācijām un gleznainu lidojumu iestatīšanu. Atrodot vietas un nokļūstot tādās vietās kā tās, no kurām lidojāt.

Paldies par veltīto laiku!

Beigās.

Atbildēt

Atgriezties sadaļā “Video”