јазици

Други симулатори за летање (2 теми)

Место да се зборува за други достапни летот симулатори.
категорија

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Не постојат теми

DCS СЕРИЈА (1 теми)

ДИГИТАЛЕН борба против симулатор СВЕТОТ

Дигитални борба против симулатор светот (DCS светот) е free-to-игра дигитални бојното поле игра, се фокусира на симулација на воени авиони.

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss

РЕПЕР SIMS (1 теми)

Falcon BMS "сега е официјалното име на нашите современи заедница за оригиналниот сокол 4.0.

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Одг: BENCHMARK SIMS Сокол BMS 4.33
by Colonelwing
Пред 2 години 7 месеци
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.132 секунди
јазици