јазици

DCS СЕРИЈА (1 теми)

ДИГИТАЛЕН борба против симулатор СВЕТОТ

Дигитални борба против симулатор светот (DCS светот) е free-to-игра дигитални бојното поле игра, се фокусира на симулација на воени авиони.
предмет Одговори / Прегледи Последна порака
На тема-icon
Темата ја започнал, 2 години 1 месец, од страна на Colonelwing
Последен пост 2 години 1 месец
by Colonelwing
Одговори:0
Прегледи:16.1k
Последна порака by Colonelwing
2 години 1 месец
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.231 секунди
јазици