јазици

Летот симулатори Форуми (329 теми)

Ние зборуваме за нешто околу нашите омилени летот симулатори
категорија

FSX - FSX Steam Edition (207 теми)

Добредојдовте FSX корисници

Модератори: Gh0stRider203, superskullmaster, Dariussssss

FS2004 (13 теми)

Добредојдовте на корисниците FS2004

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Pilatus pc-12 3d vc грешка fs9
by dedyfuadi
7 месеци 4 недели

Prepar3D (109 теми)

Добредојдовте на Prepar3D корисници

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss

X-Plane (Нема теми)

Добредојдовте на X-Plane корисници

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Одг: X-Plane помогне
by тимеу
3 месеци 2 недели
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.116 секунди
јазици