јазици

Летот симулатори Форуми (248 теми)

Ние зборуваме за нешто околу нашите омилени летот симулатори
категорија
Добредојдовте на корисниците FSX

Модератори: Gh0stRider203, superskullmaster, Dariussssss
Одг: Ербас A320 Family Mega Pack FSX
by 3201907
1 недела 3 часови

FS2004 (12 теми)

Добредојдовте на корисниците FS2004

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Краткиот Scion плови и Percival Prospector
by rotsvast
2 месеци 4 денови пред

Prepar3D (78 теми)

Добредојдовте на корисниците Prepar3D

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Без работа HUD во IRIS F-20 P3D v4.4
by odaber
Пред 5 денови 1 час

X-Авион (2 теми)

Добредојдовте на корисниците X-Авион

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Савана С?
by [email protected]
1 месец 3 недели
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.270 секунди
јазици