јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - Aerosoft Airbus A319 - слетување во Паро - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 108 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
Aerosoft Airbus Extended X
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
ФСДГ Паро
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: марио.мафеи

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.190 секунди
јазици