јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Најдобрите a380 на rikooo?

Повеќе
пред 3 години # 522 by ItzDan

Картата не може да бидат прикажани, се уште не одредивте локацијата.
Дали некој знае што a380 јас треба да се

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци - Пред 2 години 11 месеци # 525 by Dariussssss

Ниту, пак, дека јас го добие ... Дали мислиш freeware или payware, за кои симулатор?

Freeware, има само еден-проект Ербас A380. Payware, многу од нив ... Wilco, AFS ... дури и не може сетам на сите нив.

Повеќе информации ќе биде убаво.

Последно уредување: 2 години пред 11 месеци од Dariussssss.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 535 by Gh0stRider203

ништо. тоа е Ербас ....... одат со Боинг lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 536 by Dariussssss

Или, како што рече GhxNUMXst, отидете на Boeing 0 ако сакате нешто што е големо.

Во речиси сите СИМ што знам надвор, Ербас авиони се само бескорисни. Бев Умри машки Ербас вентилатор со години, и мораше да се сврти грбот на тоа, само поради тоа.

Јас би бил најсреќниот човек во живо да се види овие авиони се развива на ист начин како Боинг, но ... тоа е долг истрел.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 537 by Gh0stRider203

не може да тргне наопаку со кралица на небото :)

Таа е во производството од 1970; Таа е примарна превоз за претседател на САД од 1986; Таа е вистински лесно на очите; ако добиете на вистинскиот модел (оние тука на Rikoooo, не можам да кажам лош збор за, а тоа доаѓа од Мене како пилот, а не модератор), таа се справува како во сон;

Треба да кажам повеќе? :)

Да живее кралицата! (На 747 што е хе)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.201 секунди