јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Честитки!

Повеќе
1 година 10 месеци # 1055 by FacundoB

Здраво,
Сојата е најстариот и најлошото што не може да се случи за време на функционирањето на презентацијата.
Имајте на ум дека ако сакате да останете во контакт со вас, ве молиме користете го авиокомпаниите да ги испратите.
Hoy soy novato како момент на моментот кога е можно да се примат и квизот да се приклучат на друг начин.
Ви благодариме.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.196 секунди
јазици