јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање GPS икони

Повеќе
1 година 4 месеци # 1281 by кои светнуваат

Здраво јас само симнат некои големи авиони, но кога ќе се отвори еден до таму нема икони за Garmin GPS насекаде. Цени ја помошта.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: jan180

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 4 месеци # 1287 by gaztop

Држете ја смената и притиснете низ броеви на тастатура. Тоа е обично 5 или 3

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.204 секунди