јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Превземања

Повеќе
1 година 4 месеци - 1 година 4 месеци # 1301 by bodean713

Јас надградена да jumbo и сега кога ќе преземете датотека започна автоматски, а потоа не можам да го најдам.

Последно уредување: 1 година 4 месеци од bodean713.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1305 by gaztop

Одете на документи и во страничните панели преземања треба да бидат таму.
Ако не, напишете го името на датотеката во "Барај"

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1308 by bodean713

За жал тоа траеше толку долго за да се вратам тука, но имав други проблеми со мојот SIM кој му требаше внимание. Погледнавме во папката за документи и преземањата не беа таму. Сепак, открив дека проблемот е EDGE, па јас го користав Хром и тие превземаа парична казна. Благодарам

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.226 секунди