јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање инсталирање нови авиони

Повеќе
1 година 2 месеци # 1345 by r.gederico

За да го инсталирате авионот, само стартувајте го exe содржан во zip датотеката? Ви благодарам

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1346 by Gh0stRider203

поправи :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.181 секунди