јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Нов член

Повеќе
5 месеци 2 недели # 1519 by lion3a

Здраво на сите членови,

Јас се викам lion3a

Јас сум волонтер во музеј со 2 компјутер и 8 пензионирани пилоти од KLU.

Имаме многу забава заедно и се обидуваме да им помогнеме на постарите луѓе и децата во прекрасниот свет на летање.

Причината за моето членство е форумот и помошта за слетувања на превозниците во FS2004 со лет палубата 6.

Ти благодарам

fj

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: тајмит

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.210 секунди