јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Bieуби

Повеќе
4 месеци 3 недели # 1546 by пнебит

Здраво на сите
Само што се вративте на симулацијата на летот по долгогодишно отсуство. Мојот последен вид беше во 2005 година со MS2004. Неодамна започнав fsx со пареа и уживам да научам јажиња уште еднаш. Работите не се променија премногу за среќа, освен компјутерската технологија. Во раните денови, некој сонуваше за 20fps и 500mb овен! Еве, јас сум, со многу побрз компјутер ..... пристап до Интернет 24 / 24 и многу време на моите раце. Се надевам дека некои мои идни прашања нема да изгледаат глупави!

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Камила Сантис

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.318 секунди