јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Поздрав! Ве молиме, нов член на кој е потребна насока за FMC.

Повеќе
3 месеци 17 часови # 1597 by jeromeday

Изведба на бавниот прекинувач од FSX to Prepare3D v4. Love the rikoooo aircraft, especially the B717-200. What I have not figured out is how to find/load the FMC function to re-create the fantastic PMDG FMC 737NGX experience. Any guidance would be appreciated. Thanks.....

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.194 секунди