јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Здраво, затоа го преземав „Хариерскиот хиџет“

Повеќе
1 месец 3 недели # 1633 by ryalow

Здраво име е Рајан Лоуни Јас го преземав авионот „Хариер Скок“ и го продолжив Нозелот за да направам вертикално полетување, но немаше да ме дозволи.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Капетан747
  • Аватарот на Captain747
  • Посетител
  • Посетител
1 месец 3 недели # 1637 by Капетан747

Здраво Рајан, открив дека проблемот може да се реши со намалување на количината на гориво што го носите. Конфигурацијата на односот на нафрли на тежината не е поставена правилно.
Одете на поставките на почетната страница и намалете го горивото за околу 50% првично. Секогаш можете да го зголемите за да видите што работи за вас.
Среќен летање.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.218 секунди