јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Решение за симулатор за лет X издание на пареа на планетата

Повеќе
1 месец 3 недели # 1634 by Тандон062

Solution Flight Simulator X edition Steam се урна при лансирање (под прозорци 10 про најновата верзија од ноември 2019 година) в. 1909 година.
Само одете во пареа директориум земете пареа пареа тогаш вообичаени FSX изберете ја папката за инсталатори и кликнете и извршете ја датотеката msxml.msi (Добредојдовте на волшебникот за поставување волшебник на MSXML 4.0 SP2 и SDK) и кликнете на следниот
што потоа ќе започне со декомпресија на мапите и ќе работи симулаторот за лет X.
Се надевам дека ќе биде корисно за вас, во секој случај.
_______________________________________
Solution Flight Simulator X edition Steam се урна при лансирање (под прозорци 10 про најновата верзија од ноември 2019 година) в. 1909 година.
Само одете во пареа директориум земете пареа пареа тогаш вообичаени FSX изберете ја папката за инсталатори и кликнете и извршете ја датотеката msxml.msi (Добредојдовте на волшебникот за поставување волшебник на MSXML 4.0 SP2 и SDK) и кликнете на следниот
што потоа ќе започне со декомпресија на мапите и ќе работи симулаторот за лет X.
Се надевам дека ќе биде корисно за вас, во секој случај.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.356 секунди