јазици

На тема-icon прашање 747 100 до 300 VC

Повеќе
1 година 9 месеци # 1083 by Aidablu1508

HI rikoo

јас се надевав со пост дека може да се ревидира вашиот 747 пакети и можеби да има опција за луѓе кои би сакале VC во нив да додадете дека дури и ако тоа не е excatly оној што одговара на тоа, да предизвика им еден од оние луѓе кои би сакале да ги имам класиците во мојата флота, но бидејќи во нив не постојат VC, тие ми се малку помалку значење ...

Се надевам дека ќе одговорите

Со почит

Nicolai

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: MTGL

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 1093 by Gh0stRider203

КАКО што многу ја сакам оваа идеја, тоа можеби не е можно.

Не некои пребарување како што јас знаев дека ќе се види нешто за додавање Виртуелна cockpits, но не можеше да се сети каде и најдов ова ...

www.flightsim.com/vbfs/showthread.php?28...ng-A-Virtual-Cockpit


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 1098 by thomasbk

Моделот треба да биде FSX мајчин пред да можете да додадете VC.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.167 секунди
јазици