јазици

На тема-icon прашање Проект Opensky CRJ-900 V3

Повеќе
1 година 4 месеци # 1280 by Брикир

Здраво
Бев само curубопитен дали е можно да го претворите posky crjv3 во p3d стандарди? Би бил повеќе од благодарен ако можете да го направите барем моделот, бидејќи имам еден куп бои што би сакал да продолжам да ги користам за тоа. Исто така, можам да помогнам и на бета-тестот ако е потребно.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.149 секунди