јазици

На тема-icon Важно сделайте чтобы можно было Снова скачивать без проблем.

Повеќе
7 месеци 3 недели # 1468 by слава

сделайте чтобы можно было скачивать без проблем

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 3 недели # 1469 by rikoooo

Здраво,

Извини што не зборувам руски, но Гугл ми помогна да преведам. Кој проблем имате со преземањето датотеки?


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 2 недели - 7 месеци 2 недели # 1474 by Оптимизатор

Ок, разбирам руски ...
Привет тебе из Сербии. А в чем проблема со скачиванием?

Последно уредување: 7 месеци 2 недели пред Оптимизатор.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.236 секунди