јазици

На тема-icon Сакаше BAe Avro RJ100 & BAe 146 за FSX

Повеќе
5 месеци 1 недела # 1535 by маврика97

Еј Rikoooo веќе некое време ги барав BAe 146 и BAe Avro RJ100 и не можам да најдам ништо = (
дали може наскоро да добиете и БАЕ џет за нас FSX тоа би било страшно =)

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
5 месеци 1 недела # 1536 by Пацифик Австралија

Здраво!

Знам дека барем можете да најдете во швајцарската флота, а веројатно и во флотата АФ.
Напишете Avro во лентата за пребарување, треба да пронајдете неколку :)

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.184 секунди