јазици

На тема-icon прашање Кебу Пацифик во живо за Airbus A330 мулти-животен век

Повеќе
2 месеци 4 недели # 1595 by бутовите

Почитуван Рикуо,

Јас ја преземав пакетата со повеќе живи А330 за мојата FSX. Сакам да побарам ако го ажурирате мулти-живиот пакет на Airbus A330, ве молиме, додадете го Кебу Пацифик. Стариот и новиот Кебу Пацифик живописен и ве молиме ставете ги на том 2. Еве ги примероците.

Искрено ваша, Тобаас Кит (корисничко име на Фејсбук со слика на авион.)

Attachment not found

Attachment not found

Attachment not found

Attachment not found

Прилози:

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 1.229 секунди