јазици

На тема-icon прашање Проекти од страна на Дино Катанео

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци - Пред 2 години 9 месеци # 393 by Colonelwing

Добар ден господа,

За оние од вас (Брз двигател ockокеј; и) кои ги ценат борбените авиони во реалниот живот,
Еве некој на кој многу години верувам во повторното реплицирање на некои од нив
вистинските животни борци што ги поседува американската војска во сегашно време ...


BOEING T-45C GOSHAWK

GRUMMAN F-14D TOMCAT

LOCKHEED MARTIN F-35 LIGHTNING II

ВИКИНГ ЗА СЛОВЕН С-3BОва име на Гентлман Дино Катанео е едно од најдобрите поединци што ги прави
вистинска работа во вистински машини за летање во Симулатори на денешницата БЕСПЛАТНО.

Пробајте го ова за промена и предадете го.
Имајте одличен ден на стапицата за превозници Gentентлмен ...

полковникот


IndiaFoxtEcho Визуелни симулации
http://indiafoxtecho.blogspot.ca/2016/04/t-45-goshawk-version-283.html

Проекти за симулација на летот од Дино Катанео. Тековен дом на проектите T-45C Goshawk, F-14D Tomcat, S-3B Viking и F-35 Lightning II за Flight Simulator X: забрзување и Prepar3D v3.0. Исто така: мислења, прегледи и наоди за симулација на рекреативни летови и игри на летање.

Последно уредување: 2 години пред 9 месеци од Colonelwing.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 395 by superskullmaster

Полесно мене и него разговаравме и назад за некои промени што ги направив на Ф-35 за поголема реалистичност. квалитет Payware сигурно.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци - Пред 2 години 9 месеци # 402 by Colonelwing

Добар ден superskullmaster ,,,

Секогаш уживајте во 35B VTOL за ноќно слетување на операторот за мојот дневник ...
https://www.youtube.com/watch?v=ZD-J1KksHUQ

Cheers Mate!

Последно уредување: 2 години пред 9 месеци од Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 410 by Gh0stRider203

Сакајте го неговиот Томкат :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 414 by Colonelwing

Не го проверувам возењето на ТОМ,
но ако е како F35 и T45, тие се добро направени.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 422 by Gh0stRider203

Само борец што некогаш сум навистина летал беше lol Tomcat


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 425 by Colonelwing

Дали имате искуство со стапици со превозникот ... Само прашувајте ...

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 427 by Gh0stRider203

Веќе некое време, јас сум исклучително конкурентен, така што немам многу време за нешто повеќе од рекламирање

prntscr.com/eiu63g


ИСТО не ми помага веќе да немам стап и гас. Тастатурата ја користам за НАЈГОВОР сè. Јас полетувам со такси и слетам користејќи контролер во стилот на Playstation, којшто има USB конектор lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 430 by Colonelwing

Тоа е начин,, сè додека уживате на тој начин да направите, тоа е добра работа!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.277 секунди
јазици