јазици

На тема-icon Важно Проблем AutoInstaller v10.1

Повеќе
2 години 1 месец # 1056 by FacundoB

Здраво.
Имам проблеми да инсталирам било какво преземање преку Installer v10.1
Сите други верзии на автоинсталација функционираат совршено. Но, 10.1 започнува да се вчитува, дава можност за инсталирање на пат и кога ќе пристигне во 85 процентот на инсталација, се појавува пораката за неважечка. Некои предлози? Мојот компјутер работи на јадрото I5 на Intel на 2.20 GHz и 6 Gb на RAM меморија.
Благодарност.

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 1059 by DRCW

Тоа може да биде некоја друга програма што го блокира преземањето. Прво обидете се да го подигнете компјутерот, а потоа рестартирајте го. Ако проблемот продолжи, потоа исклучете ја интернет безбедноста и обидете се повторно да ја преземете.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: FacundoB

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 1060 by FacundoB

THAAAAAAAAAAAK YOUUUUUUUU !!!
Тоа беше F *** k антивирус ...

Ве молиме Логирај се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.239 секунди