јазици

На тема-icon прашање Addon Tupolev TU-144

Повеќе
3 месеци 2 денови пред # 1375 by DESMOS

Здраво. Забележете го предлогот на Rikooo: Tupolev TU-144. Ажурирајте го решението со користење на fsX, како што е можно да не можете да го користите сервисот; Donc не е во можност да го вклучите вашиот добавувач и да го додадете. J dirais може да биде најверојатно во врска со довербата. Лична лира. Merci.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
3 месеци 2 денови пред # 1376 by rikoooo

Здраво,

Ве молиме напишете ја вашата порака на францускиот форум: www.rikoooo.com/fr/forum

Ти благодарам


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.232 секунди
јазици