јазици

На тема-icon прашање Каде е копчето CRS во Ербас A380?

Повеќе
3 месеци 1 ден пред # 1380 by zeesam

I downloaded Airbus A380 from www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/277 and now I can't seem to find the CRS knob. Help me

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.304 секунди
јазици