јазици

На тема-icon прашање A330 Мега Пак

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 232 by Numan28

Здраво! Јас ја преземале A330-300 200-пакет.
Но, не постои VC на мојот Туркиш ерлајнс A330-300:
Може ли некој да ми помогне?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 233 by Dariussssss

Постојат две верзии во пакетот, е изработена од страна POSKY, дека еден нема VC. Друга направени од страна на Томас Рут има VC.

Не се грижи, ако се е правилно инсталиран, ќе имаат и двете.

Дозволете ни да знам дали има било какви други проблеми.

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 235 by Numan28

Кој од нив е верзија POSKY и кој е верзија на Thomat Рут?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 238 by Dariussssss

Кога ќе одат да го изберете авиони, постојат 3 паѓачката листа, или менија: производителот на воздухопловот, издавач и типот на авионот. Кликнете на издавачот, изберете Томас Рут. Не грижете се ако видите Томас Рут Луис Кинтеро, тоа е иста работа.

Се надеваат дека ова им помага.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 239 by Numan28

Не постои a330-300 200 или со патнички седишта и VC?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 242 by Dariussssss

нели .... нема поим за тоа, навистина. Како што реков, A330 од TR доаѓа со VC, но не го имаат патничката кабина, навистина не знам. Имам инсталирано истиот пакет, но бидејќи јас не се грижат за кабината, јас не сум бил во потрага по него.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 243 by Numan28

Но, не постои A330-300 од Томас Рут постојат во posky верзија, а ти рече дека тие се без VC

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 244 by Dariussssss

... ох човек .....

Добро, прво ми -give линк пакет на авиони ќе се симне
Второ, тоа е од тука или некаде на друго место?
Трето, дали е правилно инсталиран?

Ова е еден имам: http: //www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/799

и сега, во мојот FSX Имам TR A330-300 и работи. Затоа, дајте ни повеќе информации.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 245 by Gh0stRider203

Dariussssss напиша: токму сега, во мојот FSX Имам TR A330-300 и работи. Затоа, дајте ни повеќе информации.


Добро добро, јас сум на вашиот шест во F-14, sidewinders заклучена кон вас, бидејќи сте биле прогласени за непријателски цел ..... јас сум бил со оглед на зелено светло на оган ако се направи еден погрешен потег .....

:P


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 11 месеци # 246 by Dariussssss

Она што го правеше во ред? Јас навистина не ми е најдобро да помогне тука. Ако сум го кажал или направил нешто погрешно, јас се извинувам за тоа, но јас навистина не мислам дека го направив.

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.257 секунди
јазици