јазици

На тема-icon прашање A330 Мега Пак

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 247 by superskullmaster

Јас сум прилично сигурен дека тој се шегува (види tounge на насмеано лице).

Што не направи ништо погрешно.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 253 by Gh0stRider203

Dariussssss напиша: Што не е во ред? Јас навистина не ми е најдобро да помогне тука. Ако сум го кажал или направил нешто погрешно, јас се извинувам за тоа, но јас навистина не мислам дека го направив.

Со почит


lol сте во ред Мојот човек. Само Месинг со тебе :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 254 by Gh0stRider203

superskullmaster напиша: Јас сум прилично сигурен дека тој се шегува (види tounge на насмеано лице).

Што не направи ништо погрешно.


Да. ^ _ ^


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.156 секунди
јазици