јазици

На тема-icon прашање Вградување "fichiers симулатор за летање" не reconnu par fs9

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 123 by CHRIS380

Здраво на сите,
Забелешка: Оваа страница е преведен од страна на машинско преведување на софтвер, кликнете овде за да добие англиска верзија. Вие исто така може да бидат заинтересирани во Ако сакате да го избришете досието во допир со дијалог, притиснете го копчето за да го испратите долниот дел од списокот на досие. Ако не сте сигурни, прашајте го ова прашање. Je n'ai jamais rencontré ce problème auparavant. Можете да бидете сигурни дека ќе бидете воодушевени.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 124 by Dariussssss

Ве молиме, овој форум е само англиски. За францускиот форум, следете ја оваа врска:

www.rikoooo.com/fr/forum/

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: CHRIS380, Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.216 секунди
јазици