јазици

На тема-icon прашање Ниту еден од авионите на 777 не се инсталира правилно

Повеќе
Пред 2 години 3 месеци # 802 by jopidioot

Дали е можно да се покаже како да се постапи кога ќе го инсталирате 777 во P3Dv4. Ниту еден од нив не работи. Нема достапен преглед. Тие покажуваат (ао) без опрема за слетување.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 803 by rikoooo

Здраво,

Како и засега, Боинг 777s не се компатибилни Prepar3D v4, затоа што P3D v4 е апликација 64 битови, а секој додаток направен за FS2004 е само компатибилен со 32 битови.

Освен ако авторите ги ажурираат своите модели, нема ништо што можеме да го направиме освен чекање.

Имаат добар лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.181 секунди
јазици