јазици

На тема-icon прашање сценографијата ја преземале

Повеќе
1 година 9 месеци # 355 by PADA52

Почитувани Rikoooo,
Првиот од дозволете ми да кажам дека сте обезбедување на одлична услуга, вклучувајќи ја и онаа "бесплатно", да се страстни Флаери како да сум! Од вашиот веб-сајт што сте ги преземале некои авиони, неколку од тие многу добро развиена како Боинг 777-200ER Ultimate пакет, практично, јас сум речиси користење на овој авион во мојата FSX злато издание со пакет забрзување.

Би сакал да истакнам дека сценографијата некои аеродром е дека јас ја преземале не работи правилно, сум го експериментирал особено со два аеродроми, многу убаво дизајниран од страна на начин: Клагенфурт аеродром (Австрија) и Ричмонд International (VA) Соединетите Американски Држави , и двете имаат проблеми со ILS целниот систем, првиот удар на авион против нешто невидливо 30 стапки над пистата 28; вториот (Ричмонд) на ILS 02 направи авион на чело на крајот на пистата, наместо на почетокот на пистата 02.

Во двата случаи сум деинсталиран овие нови предели и двете ILS работи совршено.

Вие би можеле да имаат решение за ова што јас не знам.

благодарение

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.101 секунди
јазици