јазици

На тема-icon прашање да се премести барањето за авион

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 358 by Gh0stRider203

Сметам дека има некој начин да го оневозможите тоа OBNOXIOUS барање кога ќе го вчитате планот за летање кој ве прашува: "Дали сакате Flight Simulator да го премести вашиот авион на аеродромот за заминување наведени во планот за летови".

СИТЕ Моите летови се следат, бидејќи сите од нив се за ВА што го поседувам. Па, морав да се префрлам од VFR во IFR, а мојата рака случајно слета на копчето за влез на екстремната десница, чинејќи ме и времето на целото време на летање ..... што значи дека сериозно морам да бидам мој газ сега, ако јас сакаат дури и да имаат шанса да останат во водство за милји пренесени за месец ....


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 416 by Colonelwing

Јас ја чувствувам болката, многу од работата предизвикана од пијан прст ,,, lol
На закуп на сите други 9 прсти се прави нивната лета работа право ,,? ,, а? ,,, смеење на глас

Тоа е добра работа на 9 од 10 ...

Чувајте го позитивно, патниците на АА сметаат на вас Мате!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 421 by Gh0stRider203

lol ох јас главно летаат товар за сега како што е она што ни прави $ :) речиси 560K NET лет во 747-LCF lol

По ѓаволите, 65 повеќе летови, и јас ќе имам доволно да го платам еден од нашите 2 777-200LRs, па ... веројатно околу ова време следниот месец ....


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 426 by Colonelwing

Карго е одлично ...
Но, ја пропуштате Стјуардовата слатка грижа и нивниот голем крем за кафе ... Непроценливо во мојата книга! :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 428 by Gh0stRider203

LOL Јас дури и не се обрне внимание на АТЦ, освен ако не сум таксинг, полетување или слетување lol пекол МОСТ од времето FSX се работи само во позадина додека правам други работи.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.191 секунди
јазици