јазици

На тема-icon Агол на напад

Повеќе
11 месеци 1 недела - 11 месеци 1 недела # 364 by Colonelwing

Ако сте страстни за летање на PMDG BOEING 737NGX авиони или нови на овој тип на летање,
Ве молиме да плати Визите на Ник агол на нападот за вашиот летање школа за обука на симулатор со други, исто така,
вид на обука BOEING авиони при рака за да и многу други видови на важни информации.

Со почит !

полковникот
Ако тоа не е Боинг ,,, јас не се случува да командува на неа!


737NGX Cockpit Преглед на Nick
https://www.youtube.com/watch?v=NsRbXG8Wsec


Агол на напад
https://www.youtube.com/channel/UCRDe2nrsxVaoIsjFS2SpzzQ

Последна измена: 11 1 месеци пред недела од страна на Colonelwing.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.131 секунди
јазици