јазици

На тема-icon прашање прашање

Повеќе
2 години 1 месец # 365 by Mathew3120

Сакав да поставам едно прашање за монтери, кога вие момци се ажурира вашиот монтери за addons.Will стариот монтери уште може да биде во можност да ја преземете Addons или не морам да ја преземете addon повторно со нови инсталерот.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 366 by rikoooo

Здраво Матеј,

Мора да ја преземете addon повторно, нови монтери се подготвени за најновата P3D и FSX пареа, почнете од инсталерот верзија 10.

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 374 by rufgar

Здраво. Јас неодамна ја преземале Pilatus PC-9 од вашиот магазин и на папка стандардно беше ограничена на FSX и не FSX-пареа. Јас копирани и атипичен за FSX-пареа и тоа функционира добро, освен за калибри. Дали има patch за тоа или не морам да ја преземете повторно? Ви благодариме.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 376 by Gh0stRider203

rufgar напиша: Здраво. Јас неодамна ја преземале Pilatus PC-9 од вашиот магазин и на папка стандардно беше ограничена на FSX и не FSX-пареа. Јас копирани и атипичен за FSX-пареа и тоа функционира добро, освен за калибри. Дали има patch за тоа или не морам да ја преземете повторно? Ви благодариме.па мерачи не се инсталира, е она што си ти што зборуваш? Само сакам да бидете сигурни дека ние сме на истата страница, пред да почнам укажува работи :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: rufgar

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 377 by rufgar

Да cockpits постојат таму, но мерачи не работат.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 378 by Gh0stRider203

Хмм ред.

добро, а јас се кандидирам Gold Edition, од она што јас разбирам, а тоа се инсталира во различен директориум од пареа, моето разбирање е дека откако ќе го добиете со директориумот на FSX во пареа, сè е исто (Ве молам поправете ме ако јас m погрешно).

Вие само треба да бидат способни да го инсталирате како нормални, а потоа само се движи сè за правилно папки. Јас сум Сомневајќи се ова е она што го направив?

Ќе мора да ми прости lol Јас никогаш не сум користел FSX пареа издание lol Бог знае дали јас некогаш мора да го добие, тоа е ќе биде болка ROYAL во ahem знаете што со сите ... ahhh работи Имам lmao јас mean..My FSX папка е само ERM 67.2 свирки .... lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: rufgar

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 379 by rufgar

Тоа не може да се инсталира директно на FSX-пареа. Мора да бидат копирани од FSX. Ова значи посебна мерачи конфигурација мора да биде создадена за нив да работат. Ниту еден од моите мерачи од FSX ќе работат во пареа.
ПОВИК

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 380 by rufgar

Тоа не може да се инсталира директно на FSX-пареа. Мора да бидат копирани од FSX. Ова значи посебна мерачи конфигурација мора да биде создадена за нив да работат. Ниту еден од моите мерачи од FSX ќе работат во пареа.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 381 by Gh0stRider203

ДА (барем теоретски) да има мерачи папка во верзијата со пареа ....

Lemme се одржи на некои пријатели, а можеби и тие можат да помогнат подобро од мене :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 382 by rufgar

Благодарение Мате многу ценети

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.246 секунди
јазици