јазици

На тема-icon прашање VRS SUPERBUG X

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци - Пред 2 години 6 месеци # 415 by Colonelwing

VRS SUPERBUG X ,,,


https://www.vrsimulations.com/FA18EFSX.htm

е најстариот детален и точен симулатор на борбен авион што некогаш бил развиен за Microsoft Flight Simulator. Superbug е кулминација на речиси 10 години работа која датира од FS2004, и продолжува да биде поддржана со чести изданија. Од авионика до системи за оружје, ако е во вистински авион, веројатно е во оваа симулација! Superbug е првата (и единствена) вистинска 3-оска летаат по жица борбени авиони наменети за FSX. Системот за контрола на летањето не е "CAS-like-like-like" CAS, тоа е целосно динамичен, пропорционален систем зависен од контрола, управувајќи со еден (независен од уредувањето) неутрално-статички стабилен модел на основен лет. Системот FBW се протега до 100% сопствени автоматски и функции за директор на лет.

Ако барате вистинска BUG , ова е оној што сакате да летате и да пренесете во Џентилмен!

полковникот


Форум за поддршка на VRS
https://forums.vrsimulations.com/forums/phpBB3/viewforum.php?f=49

Последно уредување: 2 години пред 6 месеци од Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци - Пред 2 години 6 месеци # 423 by Gh0stRider203

:) само ќе го оставам тука :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Последно уредување: 2 години пред 6 месеци од Gh0stRider203.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 424 by Colonelwing

Хааааа, па твојот мудар човек ех !!! :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 429 by Gh0stRider203

МУЗИЧНО !!!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.418 секунди
јазици