јазици

На тема-icon прашање Опција за приватна порака

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци - Пред 2 години 10 месеци # 417 by Colonelwing

Би било убаво да имате опција за Премиерот (приватна порака) овде господа ...
Исто така, начин за бришење на нашите ТЕМИ & ПОЗИТИ ако сакаме и ...

Ти благодарам !

Последно уредување: 2 години пред 10 месеци од Colonelwing.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 418 by Dariussssss

Има ... вид на. Може да испратите е-пошта до некој корисник, но тоа е доста комплицирано .... ние ќе се обидеме да најдеме некој начин да има приватна карактеристика во рамките на Форумот.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 419 by Colonelwing

Има ... вид на. Може да испратите е-пошта до некој корисник, но тоа е доста комплицирано ....

О убаво ,,,
Но, јас повеќе имам премиер за да остане во серверот на веб-системот ...
Благодарам што ќе се случи во скоро време,,, знам дека веќе работите на тоа на некој начин ...

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.212 секунди
јазици